Pierwszy Gminny turniej Gol Academy

Pierwszy Gminny turniej Gol Academy

Pierwszy Gminny turniej Gol Academy

W miniony weekend w Szkole Podstawowej w Lipinach odbył się pierwszy gminny turniej Gol Academy.

W turnieju udzał wzięło 6 drużyn. W miejsce drużyny ze Skoszew, która w ostatniej chwili się wycofała, wystartowała druga drużyna szkoły podstawowej w Lipinach. Poza nimi zagrała  drużyna Championa Łódź oraz trzy ekipy Gol Academy - pomarańczowi, biali i zieloni. Turniej ten zrealizowany był w oparciu o środki pozyskane z Gminy Nowosolna, w ramach ralizacji zadania zgłoszonego we wniosku o dotację gminną.

Chłopcy zagrali systemem każdy z każdym, co dało możliwość rozegrania wielu ciekawych spotkań. Dla zawodników z drużyny GA zieloni, którzy na co dzień trenują na Olechowie pod czujnym okiem trenera Marcina Stanisławskiego, był to pierwszy turniej od momentu rozpoczęcia treningów (w październiku). Mimo tak krótkiego stażu chłopcy wykazali się niezwykłą wolą walki i ostatecznie zakończyli turniej na 5 miejscu.

Zwycięzcami zostali zawodnicy z drużyny SP Lipiny 2, którzy w pokonanym polu pozostawili pozostałe drużyny i z kompletem punktów zakończyli turniej. Drugie miejsce zajęli chłopcy z drużyny GA biali pod wodzą trenera Przemysłąwa Kaźmierczaka, a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna GA pomarańczowa, którą prowadził trener Paweł Golański.

Poza nagrodami zespołowymi, wręczyliśmy również trzy nagrody indywidualne. I tak:

Naleprzym bramkarzem turnieju został zawodnik Championa Łódź - Tomek Kasprzak.

Najlepszym strzelcem z dorobkiem 9 goli został zawodnik SP Lipiny 2 - Michał Krawczyk.

MVP turnieju został wybrany zawodnik drużyny GA biali - Leonardo Sagrini.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć autorastwa pana Mariusza Szmerki.

http://www.facebook.com/pg/MarioFotoStudio/photos/?tab=album&album_id=494513964281800

 

 

 

 

 

 

Galeria

2017-11-21