Mikołajkowy zawrót głowy z Gol Academy

Mikołajkowy zawrót głowy z Gol Academy

Mikołajkowy zawrót głowy z Gol Academy

W minioną sobotę odbyły się drugie Mikołajki Gol Academy.

Podobnie jak w ubiegłym roku spotkaliśmy się w hali Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Impreza rozpoczęła się od gier i zabaw dla najmłodszych Skrzatów z naszej Akademii, czyli dzieci z roczników 2012 i młodszych. Dzieciaki miały okazję zmierzyć się w trzech różnych konkurencjach tj. tor przeszkód, krótka gierka oraz strzały na bramkę :) Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał od pomocników Świętego Mikołaja drobne upominki :) Uśmiechy nie znikały z buziaków naszych najmłodszych, a to jest dla nas najlepsza nagroda :)

Po Skrzatach przyszedł czas na Żaczki, czyli dzieciaki z rocznika 2010-2011 :) Chłopcy i dziewczynki rozegrały wewnętrzny turniej, dzięki czemu mogli zmierzyć się z kolegami z innych lokalizacji. Na zakończenie dla nich również czekały upominki od Mikołaja.

Nasze Orliki, czyli rocznik 2008-2009 rozpoczęły swoją imprezę mikołajkową jako trzeci w kolejności :) Turniejowe emocje z boiska przeniosły się na trybuny :) Gorący doping rodziców dzieci z Teofilowa zagrzewał je do jeszcze większego zaangażowania :) Nagrodą za wysiłek było gromkie "Dziękujemy" skandowane na zakończenie turnieju :) I choć nie o wynik tutaj chodziło, a o dobrą zabawę, widać było, że doświadczenie zebrane w Lidze Jesiennej zaczęło procentować :) Podobnie jak młodsi koledzy, chłopcy również otrzymali pamiątkowe upominki od Mikołaja.

Na zakończenie intensywnego dnia przyszedł czas na sportowe zmagania naszych najstarszych podopiecznych, czyli chłopców z rocznika 2007 i starszych. Rozegrany mecz zakończył się konkursem rzutów karnych. Było sporo śmiechu, pięknych strzałów i równie pięknych parad w wykonaniu bramkarzy.

To już jest naszą małą tradycją, że każda impreza kończy się meczem Rodzice vs Trenerzy. I tym razem nie mogło być inaczej. Mecz był bardzo intensywny i obfitował w wiele ciekawych akcji. 

Dziękujemy, że byliście Państwo z nami.

Zachęcam do zapoznania się ze zdjęciami autorstwa Pana Mariusza Szmerki.

https://www.facebook.com/pg/MarioFotoStudio/photos/?tab=album&album_id=500927436973786

 

Galeria

2017-12-04