Sparingowo z Widzewem Łódź

Sparingowo z Widzewem Łódź

Sparingowo z Widzewem Łódź

W minioną niedzielę nasi chłopcy z rocznika 2007, przy wsparciu kilku starszych kolegów, rozegrali kolejny sparing z drużyną Widzewa Łódź rocznik 2007 prowadzoną przez trenera Darka Nawrockiego. Młodzi Widzewiacy są jedną z najlepszych drużyn w Łodzi w swoim roczniku, dlatego możliwość grania z nimi jest dla nas niezwykle cennym doświadczeniem.

Mecz tym razem odbył się na ich terenie, czyli na Orliku przy SP 205 w Łodzi. Było słonecznie choć mroźnie i widać było, że obie drużyny aż rwą się do gry. Wstępnie ustalono, że rozegrane zostaną 3 kwarty po 20 minut, ale ostatecznie chłopcy zagrali 4 kwarty.

 Przeciwnik od samego początku postawił nam bardzo twarde warunki. Chłopaki grali szybko, efektownie i co gorsza dla naszej drużyny, również bardzo efektywnie. Na słowa uznania zasługuje Michał Kolano, nowy nabytek w naszej Akademii, którego piękne parady w bramce uratowały nas przed utratą kolejnych goli. Ale nie o wynik w tym spotkaniu chodziło, o czym od samego początku mówił Trener Przemysław Kaźmierczak. Ponad godzinna gra pozwoliła mu na przećwiczenie różnych wariantów ustawienia. Najważniejsze, że chłopcy się starali i dawali z siebie maksa. Myślę, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Jeszcze raz dziękujemy drużynie Widzewa Łódź za zaproszenie do rozegrania sparingu i do zobaczenia na wiosnę.

 

Galeria

2017-12-11