Poznaj naszą akademię

 

Gol Academy jest szkółką piłkarską opartą o doświadczenie sportowe oraz najlepsze wzorce organizacyjne i szkoleniowe.

Wytrwałość, konsekwencja oraz determinacja w działaniu to trzy cechy, które zarówno w życiu, jak i na boisku, są niezwykle ważne w kształtowaniu charakteru każdego młodego człowieka. Finalny sukces osiągnęliśmy dzięki ciężkiej, systematycznej pracy i tą wiedzę chcemy przekazywać naszym podopiecznym.

Zależy nam na tym, aby każdy trening w Gol Academy był dla naszych młodych sportowców źródłem świetnej zabawy, radości oraz niezapomnianych chwil.

Działamy na terenie Łodzi organizując treningi w 5 lokalizacjach na terenie naszego miasta. Grupy młodzieży są koedukacyjne, tworzone w oprciu o umiejętności oraz wiek danego adepta. Zapewniamy pełne wyposażenie w stroje sportowe oraz niezbędne zabezpieczenia dla najmłodszych. Szkolimy na najlepszym sprzęcie zawsze w trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów.

Nasza działalność to także wakacyjne wyjazdy na obozy sportowe będace doskonałą alternatywa dla standardowych kolonii. Podaczas takich obozów poprawiamy kondycje fizyczną naszych zawodników oraz kształtujemy ich charakter.

Galeria firmowa