Gol Academy i przedszkolaki z Galileo

Gol Academy i przedszkolaki z Galileo

Gol Academy i przedszkolaki z Galileo

W miniony piątek nasi trenerzy Przemysław Kaźmierczak oraz Krzysztof Nykiel, na prośbę dyrekcji Publicznego Przedszkola Galileo, poprowadzili zajęcia sportowe dla przedszkolaków.

Po powitanu dzieciaki zostały podzielone na dwie grupy - chłopców i dziewczynki. Trener Przemek przeprowadzil rozgrzewkę dla małych sportowców, a trener Krzysztof wziął pod swoją opiekę dziewczynki. Wszystkie dzieciaki miały za zadanie wykonać szereg ćwiczeń koordynacyjnych z wykorzystaniem m.in. drabinki. W zadaniach tych nie liczyła się szybkość ich wykonania, a właśnie dokładność. Niektórzy wykazywali naturalny talent, innych trzeba było odrobinę poprawiać - najważniejsze, że uśmiechy z buź naszych maluchów nie znikały.

Po rozgrzewce przyszedł czas na gry i zabawy. Piękna, słoneczna pogoda zachęcała do harców na świeżym powietrzu. Okazało się, że nie tak łatwo "wyczerpać baterie" w tych małych, walecznych serduszkach.

Zwieńczeniem spotkania z naszymi trenerami były mecze, jakie dzieci rozegrały między sobą. Nie ważny był wynik, w tym dniu zwyciężył Sport.

Mało kto wie, że nasz trener Przemysław, to były reprezentant Polski w piłce nożnej, który jeszcze w 2014 roku biegał po boisku ramię w ramię z Robertem Lewandowskim. Lubimy pobudzać wyobraźnię najmłodszych, dlatego przygotowaliśmy dla dzieciaków jeszcze jedną niespodziankę - możliwość zrobienia sobie zdjęcia w koszulce reprezentacji Polski. 

Kto wie, może wśród tych maluchów,którzy czasami bardzo stremowani pozowali do zdjęć, mamy przyszłych Mistrzów i Mistrzynie Świata.

Ze sportowym pozdrowieniem, 

ZGA

 

Galeria

2017-05-30